Друк
PDF

Церква ЄХБ «Осанна»

ЦеркваІсторія церкви «Осанна» бере свій початок від моменту, коли група львівської молоді готувалася до проведення третього всеукраїнського фестивалю сучасної християнської музики "Осанна-99". Цього разу у програму фестивалю було включено не тільки музику але і євангельські проповіді із закликом до покаяння. Молодь львівських церков вже багато разів приймала участь у підготовці програми відомого американського проповідника Дона Беттса, ось тому підготовка до фестивалю "Осанна" булаХрещення для більшості організаторів майбутньої церкви звичайною - розвішування плакатів, роздача запрошень на львівських вулицях.
У продовж трьох днів фестивалю (22-24 липня 1999р.) 3600 відвідувачів фестивалю мали можливість слухати чудову християнську музику та пісні, а також змістовні проповіді. Багато людей почувши заклик Господа до покаяння вийшли для молитви та відкрили своє серце Ісусу Христу.
На четвертий день, усіх бажаючих було запрошено на зустріч "Нових друзів" у міському палаці культури ім. Г. Хоткевича, де було вирішено продовжити зібрання з метою створення нової церкви.
Перше офіційне зібрання новоствореної Церкви відбулося 1 серпня 1999 року. На початку своєї історії церква мала одне богослужіння у неділю на яке приходило близько 20 людей.
РукопокладенняДо того часу вже зібралася невеличка команда, яка мала заклик від Бога до праці у цій церкві. Це було 9 молодих людей з Церкви ЄХБ «Віфанія», на чолі з керівником молоді церкви, братом Дмитром Колесником. З назвою нової церкви довго не вагалися: Ця помісна церква результат праці Святого Духа на фестивалі "Осанна-99", ось тому й нову церкву назвали - "Осанна".
1 вересня 2002 року на урочистому богослужінні відбулося офіційне рукопокладення брата Дмитра Колесника на пасторське служіння в церкві «Осанна».
З кожним роком церква зростала як духовно, так і кількісно. Сьогодні богослужінняСлужіння бездомним відбуваються у великому залі Палацу Культури ім. Гната Хоткевича. Зібрання щоразу відвідують близько 150 осіб. Всі члени церкви активно трудяться в ділі Божому, використовуючи дари дані їм Богом. Господь благословив церкву також ефективними лідерами в різних напрямках служіння: Василь Черевко (другий пастор), Ігор Лускавець (диякон), Лілія Литвиненко, Наталія Кулик, Катя Юрловська (дитяче служіння), Володимир Сидор (молитовний координатор), Юрій Бабінцев (модератор сайту), Мар'яна Черевко (керівник служіння гостинності).
Служіння престарілимЦерква «Осанна» - це церква малих груп. У "вузькому колі кожному надається можливість обговорити почуті на богослужіннях проповіді, разом молитися за духовні потреби кожного з учасників групи та прославляти нашого Творця. Лідерами таких груп в церкві є наступні брати: Сидор Володимир, Гудзій Зорян, Черевко Василь, Дмитро Колесник, Роман Вендз, Андрій Денисов, Воробець Василь. Навчальння в малих групах здійснюється з використанням курсів Біблійного інституту: "Серія 2:7", "Післання до Галатів та Римлян", "Євангелизм/Учнівство", "Християнське життя", "Старий заповіт" та інших.
ЗалКрім того, церква приймає активну участь в соціальних служіннях: реабілітаційний центр, служіння безпритульним (лідер Микола Надоненко), служіння незрячим (лідер Віталій Колосович), служіння престарілим (Генадій Васковський, Анатолій Бекетов, Ела Глущенко), та інших соціальних проектах.
Церква також є активною у євангелізаційних заходах, що відбуються у Львові, як організованих самостійно, так і у співпраці з іншими церквами міста. Кожного літа проводяться християнські табори.
Сім'я КолесниківНа сьогоднішній день Церква «Осанна» розпочала дві дочірні церкви – «Божа Любов» (пастор Руслан Стропиш) і «Божий задум» (пастор Павло Лозинський).

Церква ЄХБ «Осанна»

Адреса:
вул. Софії Галечко, 12/2 (офіс)
орендоване приміщення

Кількість членів: 130
Пастор:

Колесник Дмитро Євгенович

єхб осаннаe-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду