Друк
PDF

Місія «Благовісник Галичини»

Місія «Благовісник Галичини»

Адреса: вул. Війтовича, 9а
м. Львів 79016
тел: 032 238-34-88
факс: 032 258-22-05

Канадська місія в україні
В Україні працює через місію «Благовісник Галичини» м. Львів.
В 1977р відбувся перший приїзд проповідника Олександра П'ятохи до України на запрошення старшого пресвітера по Україні бр. Я. Духонченка. Після цього в Канаді була заснована євангельська Місія на Україну.
Починаючи з цієї поїздки, брат Олександр і його дружина Мері постійно стали відвідувати Україну, перевозячи духовну літературу і матеріальну допомогу церквам, служителям і бідним людям.
Олександр і Мері П'ятоха
Пастор з 50-річним стажем. В Українському баптистському братстві Канади займав різні керівні посади. В Україні працює з 1977р.
Служіння: проповідь у церквах, читання лекцій на конференціях, викладання курсу гомілетики у семінаріях, місіонерство, служіння бідним, підтримка різних благодійних проектів. Сестра Мері особливо приділяла увагу євангелізаціїї бідних людей.
Під час кожного приїзду брат П'ятоха служив як євангелист у Церквах Євангельсько-Баптистського братства України. При його служінні покаялись тисячі невіруючих людей. Це було благословенням для церков,
З кінця 80-х років місія почала більш активну працю для бідних.
З Канади було отримано 44 великі контейнери з одягом і їжею. Для правильного розподілення цієї допомоги було створено українське представництво у Львові - це місія «Благовісник Галичини», керівником якої є І.М.Романюк. Крім цього, місія працювала над розповсюдженням і друком духовної літератури. За цей час було перекладено, підготовлено і видруковано більше десяти назв духовних книг українською мовою. 
З 1990р. бр. О. П'ятоха дав ідею підтримки національних місіонерів. І ось уже протягом 20-ти років місія підтримує близько 40-ка місіонерів.
Для підвищення освітнього рівня місіонери кожного року мають тижневий навчальний семінар, а раз у три роки вони можуть бути на семінарі з сім'ями.
У 2004 році служіння директора місії прийняв Ден Цьона і його дружина Неллі, які активно включились у працю. Крім цього, подружжя Цьона розпочали проект допомоги українським лікарням, в результаті якого лікарні забезпечуватимуться медичним обладнанням. Таке обладнання вже отримали лікарні м. Львова і області, а також у м. Суми.
Ден і Неллі Цьона
Довголітні працівники Українського братства у Канаді. Працюють в Україні з 2000р. Їхнє служіння: підтримка семінарії, викладання англійської мови, місіонерські поїздки, праця для бідних.
З 2000р. на базі семінарії розпочала працю Українська Баптистська Теологічна Семінарія і були засновані музичний факультет, факультет учителів недільних шкіл та місіонерський факультет.
Сьогодення місії:
1. На базі місії та при її фінансовій підтримці займаються 40 студентів УБТС, як на стаціонарному, так і на очно-заочному відділеннях.
2. Видаються обіди бідним людям, яких близько сотні.
3. Здійснюється підтримка місіонерської праці в 11 областях України і Білорусії.
4. Надається підтримка в будівництві Домів Молитви, проведенні літніх дитячих таборів, здійснюється праця
в сиротинцях, багатодітних і знедолених сім'ях.