Семінарія

Українська Баптистська Теологічна Семінарія

убтсІсторія створення Української баптистської теологічної семінарії бере початок у 60-х роках ХІХ століття, разом із виникненням євангельсько-баптистського руху в Україні. Духовне пробудження охоплювало рідний край, викликало у новонавернених палке бажання читати Слово Боже. Багато хто в ті часи грамоту вивчав по Євангелію - воно було для них наче буквар. Отримання систематичної біблійної освіти півтори століття було заповітною, але недосяжною мрією кількох поколінь євангельських християн-баптистів. 
У 20-30 роках минулого століття в м. Рава-Руська наубтс Галичині була створена Біблійна школа для навчання проповідників і місіонерів, але буремні роки війни зупинили її розвиток. Школа вимушено припинила своє існування. Багатьох викладачів та студентів вихором історії закинуло далеко на чужину, проте й там вони навчались, невтомно трудилися, молилися, мріяли і чекали.
І мрії здійснилися: довгождана воля прийшла! Вимолена, вистраждана свобода проповіді
убтсЄвангелії настала. Люди почали навертатися до Бога; за роки незалежності в Україні більш як вдвічі зросла кількість євангельських церков, з`явилося біля трьох десятків біблійних шкіл різного рівня. Постала гостра потреба у створенні на Заході України вищого навчального закладу для підготовки місцевих служителів. Місцем розташування семінарії було обрано Львівщину, як мальовничий галицький край із побожними людьми, що зберегли рідну мову, культуру, самобутність.
убтсЗаснована у 2000 році, семінарія нині є навчальним закладом, в якому студенти мають можливість отримати вищу богословську освіту за програмою Бакалавр+спеціалізація та магістр+спеціалізація.
УБТС орієнтуєтся на стандарти Євро-Азійської акредитаційної асоціації, що дає можливість студентам продовжувати навчаня за магістерскими програмами у самій семінарії, або отримати магістерський чи докторський диплом у аналогічних навчальних закладах Європи та Америки. Філії семінарії є також у Сієтлі та Сакраменто (США), в Португалії (м. Келуш).
убтсНа даний час в УБТС навчання на програмі бакалавр здійснюється за такими напрямками: бакалавр пасторського служіння, бакалавр християнської освіти, бакалавр музично-хорового служіння, керівник жіночого служіння, лідер групи прославлення, проповідник церкви та організація нових церков.
У 2005 році семінарія здійснила перший випуск бакалаврів богослов`я, а 2007 р -2-й. Також в цьому році було здійснено перший випуск магістрів. Вони були атестовані за ступенями: магістр служіння, магістр біблійних наук та магістр богослов'я.
У 2009 році семінарія змогла здійснити 2-й випуск магістрів.убтс
2010 рік - здійснено 3-й випуск бакалаврів. Також в цьому році семінарія розширила свою діяльність у закордонних філіалах. Було набрано 2 нових бакалаврських групи у США і розпочато діяльність в Італії.
В 2011 році зроблено нові набори на програми бакалавр+спеціалізація та магістр+спеціалізація, а також розпочато спеціальні навчальні курси для братів-проповідників, молодіжних лідерів та вчителів недільної школи.

УБТС

м. Львів,
вул. Війтовича, 9а,
убтстел.:+38 (032) 238-34-88

убтс Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
www. ubts. org. ua

Ректор: Пиж Ярослав Богданович