Друк
PDF

Дитячого cлужіння

Відділ Дитячого Служіння

 

Керівник:

Матвійчук Оксана

 

Основні цілі:

- Виховувати посвячених Божих служителів, закладаючи в дітях систему Християнських цінностей.

- Нести євангельську звістку молодому поколінню різноманітними методами.

- Спонукувати вчителів навчаючи дітей, вчитися самим.

Плани на 2016 рік:

13.02; 27.02; 12.03; 26.03; 9.04 – навчання вчителів у Бориславі.

20.02; 5.03; 19.03; 2.04; 16.04 – навчання вчителів в Гійче, Волиці, Раві-Руській

21.05 – обласна підліткова конференція.

Червень – серпень – табори.

Вересень – обласна вчительська конференція.

Зустрічі вчителів в регіонах.

 

 

ЛЮТИЙ 2016

Семінар по підлітковому служінню
6 лютого підліткові служителі з усіх церков Львівської області та Львова зібрались в стінах УБТС на семінар, присвячений підлітковому служінню. Зареєструвалось близько 60 учасників. Традиційно для початку спільно прославили Творця в піснях. Богдан  Луць, пастор Центральної Баптистської Церкви Львова привітав, помолився, благословивши усіх присутніх.
На семінар був запрошений промовець з Києва Скуріхін Олексій – керівник молодіжного співтовариства «Перевал». Олексій ділився практичними порадами підліткового служіння.  Як спілкуватись з дітьми дуже заможних дітей, а як з дітьми інтернатів. Скільки часу потрібно вділяти підлітку в тиждень, щоб він зрозумів, що важливий для тебе; як залучати у підліткове служіння хлопців; як вплинути на підлітків? – на ці та інші важливі питання отримували відповіді учасники семінару в процесі навчання, дискусій, обговорень.  Не питання запросити підлітка в церкву, християнський табір, клуб. Виклик в тому, щоб він захотів там залишитись. Огорнути своїм піклуванням, здоровим інтересом до його життя, підтримати у мріях, дати особистий приклад.
Після навчання відповідальна за дитяче служіння у Львівській області Оксана Матвійчук представила відповідальних людей по регіонах. Південно-західний регіон - Романюк Оксана, північний регіон - Жемела Ірина, Північно-східний регіон - Біда Анастасія. Оголосили дати проведення навчання, а також про проведення підліткової конференції в травні.
Також члени обласного комітету дитячого служіння презентували проект «Місіонерський табір 2016», які плануються  в Єгипті, Казахстані, Таджикистані і потребують фінансової підтримки. Можемо у різний спосіб заохочувати підлітків збирати кошти і жертвувати на проведення цих таборів.
Сидько Тетяна – керівник факультету «Християнської освіти» УБТС розповіла про всі можливості навчання у семінарії.
Регіональна зустріч вчителів в Самборі

28 лютого відбулася зустріч працівників дитячого та сестринського служінь у приміщенні церкви м. Самбора. Присутні були 17 сестер з цього регіону. Найстаршій присутній сестрі з с. Рудки – 82 роки.
Сестри ділилися розповідями про своє служіння, життя церков, благословення, молитовні потреби. Оксана Матвійчук, відповідальна за дитяче служіння, говорила, що діти як ті квіти: треба приділяти їм час, піклуватися про них, навчати їх, наставляти, привчати слідувати за Христом. І тоді вони будуть духовно зростати, розквітати . Написано : «Привчай юнака до дороги його, а він як постаріється, не уступиться з неї. Пр.22:6». Семчук Оксана розповіла про можливості навчання сестер, коротко описала навчальні програми і закликала сестер навчатися. Оксана Івануса, відповідальна за сестринське служіння, нагадала, що сестри – це насамперед помічниці, таке завдання нам дав Бог, і що ми найперше повинні допомагати своїм чоловікам у служінні, молитися за них, підтримувати їх.
Вкінці у спільній молитві сестри дякували Богу за наші церкви, сім’ї, служіння, і просили в Господа мудрості і сили в служінні сестринському і з дітками.