Друк
PDF

Музично-хоровий

Філософія музичного служіння – допомогти церквам області організовувати і скеровувати музичне служіння так, щоб Церква змогла по-справжньому («… в дусі та правді…») поклонятися Єдиному Живому Богові, беручи за основу Євангельське розуміння поклоніння і прославлення.

Ствердження поклоніння - Поклоніння – це входження в присутність Всевишнього Господа з метою визнання, прославлення та споглядання величі та всемогутності Єдиного Живого, Триєдиного Бога, Котрий є над усім і Початком всього, що виражається в найприйнятніший спосіб і незалежно від часу та місця.

Основні завдання:

  1. Подати церквам області роз’яснене і аргументоване розуміння принципів Євангельського поклоніння з метою подальшого його практикування.
  2. Організовувати конференції, зустрічі, фестивалі, різні святкові заходи з метою впровадження в життя вірних Євангельських принципів поклоніння та прославлення.
  3. Організовувати заходи різного рівня та формату з метою спонукання до професійного зростання осіб відповідальних за музичне служіння у своїх церквах.
  4. Провадження музично-церковного навчання за програмами різної складності та призначення.
  5. Забезпечити церкви в обличчі їхніх музичних керівників найрізноманітнішим нотним, аудіо та відео матеріалом для здійснення більш успішного і ефективного служіння.
  6. Реалізовувати різні друковані, аудіо та відео проекти з метою піднесення та розвитку власної музично-художньої думки.
  7. Через проведення різного формату фестивалів, конференцій, конкурсів, просто зустрічей, залучати, спонукати та заохочувати до хорового, інструментального, сольного та ансамблевого академічного і естрадного музикування в Ім’я Господа осіб різних вікових категорій.
  8. Вивчати потреби церков з метою допомогти та покращити рівень їхнього музичного служіння.
  9. Зорганізувати всі можливі людські, інтелектуальні та матеріальні ресурси в єдину і однодушну команду і структуру для виконання поставлених завдань.