Регіональна конференція в Бориславі

Ця зустріч відбулася 30 квітня у Другій Бориславській церкві ЄХБ. В конференції взяли участь ключові служителі з церков Борислава, Трускавця, Стебника, Підбужа, Дрогобича. Зі Львова приїхали керівники жіночого та дитячого служіння, а також старший пресвітер ЛООЦЄХБ Олександр Романюк. Зустріч відкрив молитвою пресвітер Другої Бориславської церкви Михайло Піряник. Далі голова об`єднання розповів про хід конференції та запросив до проповіді свого заступника в цьому регіоні, пастора Олега Боднара, який говорив про важливість любові в стосунках між церквами та членама церкви.

Після проповіді брати залишилися в основному залі дому молитви, а сестри перейшли в класи для обговорення праці по відділах. Сестра Оксана Івануса спілкувалася з сестрами, які відповідають за жіноче служіння в своїх церквах, а сестра Оксана Матвійчук зустрілася з дитячими служителями.
Братерське спілкування продовжилося роздумами про важливість підготовики молодих служителів. Пастор Володимир Кондор розкрив цю тему на сонові книги Дії, беручи за приклад Варнаву і ап. Павла. Він зазначив, що Варнава привів Павла До апостолів і розповів їм про нього, пізніше він привів його до церкви в Антіохії, щоб він навчав цекрву, а згодом передав йому свої повноваження. Так само потрібно робити і сьогодні. Старші служителі повинні знаходити молодших, делегувати їм повноваження для служіння, вкладати в них і бути готовим передати їм служіння.
Пастора Володимира Кондора  продовжив Олександр Романюк, який наголосив про важливість благовістя в церкві і поділився конкретними кроками, як його звершувати практично.
Після слова старшого пресвітера, брати мали коротке обговорення почутого та висловлювали свої побажання щодо справ євангелизму, які вважають за необхідне здійснити в церквах.