Хрещення в церкві "Преображеня" м. Львова

Для нашої Церкви «Преображення» неділя 9 липня 2017  став особливим днем. В цей святковий день Церква раділа, адже четверо осіб з нашої церкви склали завіт з Господом через святе Водне Хрищення.

Дійство розпочалося сонячного ранку на Левандівському озері з молитви і співу «Отче наш» і продовжувалося виконанням спільних пісень та чудовим співом чоловічого гурту «Квартет». Хрищення проводилося спільно з церквою ЄХБ «Христа Спасителя», що знаходиться по вул. Варшавській. Із проповіддю до всіх присутніх звернувся брат Любомир Кубінський, який з Євангелії пояснив, що таке хрещення та які його передумови. Він звернув увагу, що основними вимогами для хрищення, які ставить Бог, є віра людини в те, що Ісус Христос є Син Божий, і що Він помер за наші гріхи та воскрес для нашого виправдання, а також покаяння в своїх гріхах.
Після проповіді і загального співу та молитви,  старший пастор нашої церкви Віктор Гайдучок та пастор церкви «Христа Спасителя» - Петро Савка хрестили новонавернених.
Служіння на озері закінчилося спільним виконанням символу «Вірую». Це було хорошим часом євангелізації оточуючим людям, які відпочивали поряд і вперше були на такому хрещенні та чули проповідь Слова Божого.
Друга частина свята відбувалася вже в приміщенні Дому молитви. Богослужіння розпочалося із спільних пісень поклоніння і прославлення Бога під супровід музичної групи та молитви подяки.
Із проповіддю до всіх присутніх та словом настанови до ново охрещених звернувся старший пастор церкви Віктор Гайдучок, який зачитав місце із послання ап. Павла до Колосян 2:12 «Ви були з Ним поховані у хрещенні, у Ньому ви й разом воскресли через віру в силу Бога, що Він з мертвих Його воскресив». Він наголосив, що суть хрищення це не тільки обітниця Богові доброго сумління та приєднання до церкви, це не тільки виконання однієї із заповідей Ісуса Христа, але саме головне -  це смерть для гріха і воскресіння для нового життя з Богом і для Бога. Саме це символізує хрещення коли людина повністю занурюється у воду – це смерть для гріховного життя, а потім встає з води – це воскресіння з мертвих для життя з Богом, і тому для кращого розуміння цієї істини ап. Павло в своїх посланнях використовує аналогію зі смертю і воскресінням Ісуса Христа. Пастор зробив також наголос на тому, що як без смерті неможливе воскресіння, так і без смерті для гріха неможливе нове життя для Бога. Самотужки без Бога людина не здатна сама померти для гріха і воскреснути для нового життя в Бозі, бо для цього потрібна Господня сила і благодать.
Після проповіді була звершена молитва благословення над охрещеними та привітання пам’ятними подарунками і чудовою піснею-побажанням «Перемагай».
В продовженні зібрання, до церкви з проповіддю перед виконанням ще однієї заповіді Господньої, а саме Спомином смерті і страждань Господа Ісуса Христа, звернувся пастор церкви Віталій Пасічник. Він звернув увагу, що нові охрещені брати і сестри будуть вперше приймати участь у Спомині Страждань Ісуса Христа (Вечері Господній).
Дякуємо Господу, що і сьогодні Він спасає грішників і розширює  межі Свого Царства використовуючи і нашу помісну Церкву «Преображення».