Стрийська церква відсвякувала 70-ти річний ювілей

23 липня 2017 року Стрийська церква ЄХБ відзначила 70-тирічний ювілей. З цієї нагоди відбулося урочисте богослужіння, на котре було запрошено багато гостей з регіону та області.
Богослужіння відкрив молитвою пастор місцевої громади Юрій Стасів, який також закликав  присутніх до спільного поклоніння Господу. Впродовж всього богослужіння хор стрийської церкви виконав чимало прекрасних пісень, як нових так і тих, які співаються давно.

Вступну проповідь виголосив старший пресвітер церков ЄХБ Львівської області Олександр Романюк. Він говорив про призначення церкви на землі, зосередивши увагу на тому, що:
церква – стовп і підвалина правди - місце де знають правду і поступають відповідно до неї);
церква – це сім`я - місце, де повинні любити, піклуватися та допомагати один одному);
церква – це cвідки Ісуса Христа, які повинні звіщати світові про шлях до спасіння та волю Господню, що до їхнього життя.
Далі пастор Юрій Стасів прочитав досить детальну історію життя і служіння громади євангельських-християн-баптистів у Стрию, від дня заснування до наших днів.
Цю історію доповнили спогадами брати, які були безпосередніми її учасниками та творцями, а саме: М. Жила, С. Маленький, В. Голембйовський, Р. Ревак, І. Струсь та В. Димитращук.
Сестри порадували присутніх чудовою вітальною поезією, а діти прекрасним співом. Також співом служили чоловічий хор, молодь 80-х та сім`я Петрів.
Остання частина зібрання була відведена для виступів гостей-служителів, кожен з яких привітав ювілярів від імені своїх помісних церков.
На завершення богослужіння, яке тривало 3 години, брати пастори звершили молитву благословення за стрийську громаду.
При виході на двір, всі присутні отримали на згадку про цей ювілей невеличкий подарунок – магніт, який можна розмістити у видному місці в себе вдома і в молитвах підримувати стрийську церкву.
Святкова атмосфера чекала присутніх і на подвір`ї Дому Молитви, де на них вже чекав смачний обід та солодкий стіл.