Свято жнив в Жидачеві

27 серпня 2017 року в церкві м. Жидачів відсвяткували радісну подію – свято Жнив. Святкування розпочав молитвою пресвітер Панічик Роман. Гість з  церкви м. Миколаєва  Винявський Ігор запропонував присутнім звеличити Бога разом з Давидом 145 Псалмом: «Я буду Тебе величати, о Боже мій, Царю, і благословлятиму Ймення Твоє повік – віку!... Славу Господню уста мої будуть звіщати, і благословлятиме кожне тіло святе Його Ймення на віки віків!» Він наголосив, що цей псалом повинен бути нашим псалмом хвали, бо коли ми славимо Бога за усіх обставин життя - то тоді руйнуються всі твердині диявола і він не має сили діяти.

Брат з церкви м. Нового Роздолу Петришин Руслан розкрив тему  «Довготерпіння» на основі Якова 5:7-8 «… Отож, браття, довготерпіть аж до приходу Господа! Ось чекає рільник дорогоцінного плоду землі, довготерпить за нього, аж поки одержить дощ ранній та пізній. Довготерпіть же й ви, зміцніть серця ваші, бо наблизився прихід Господній!..» Він підкреслив, що людина, яка хоче досягнути правильного результату повинна володіти довготерпінням. Цю рису характеру потрібно напрацьовувати в собі, бо це відображає природу Бога.
Пресвітер церкви м. Стрий звернувся до присутніх словами з апостола Павла до Галат 6:7-8 «… Не обманюйтеся, - Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне  життя вічне…»
Під час звершення вдячної молитви, брат Р. Петришин подякував Богові за Слово Його, яке є хлібом духовним для віруючих, а брат М. Жила віддав подяку Богові за хліб фізичний, що ми маємо його достатньо на наших столах і не маємо голоду, а Бог піклується за нас, посилаючи все необхідне для нашого життя.
Хор церкви Стрий виконав псалми: «Хто, як Ти, Боже», «Славні та дивні діла Твої Боже», «Я славлю Господа», «Що посієш- те пожнеш». Мама Безушко Галя з дочками Аліною і Христиною прославили Бога піснею “Сьогодні зібрались ми в Домі молитви». Квартет «Гарячі серця» м. Стрий виконав пісні: «Осінь прийшла у наш край», «Подожди… еще немного». Сестра Микитин Галя з сином Вітею і дочкою Марічкою теж прославили Бога співом. Прославив своїм голосом і брат Херві з Конго. Лунала і поезія з уст: Гермек Михаїла , Слави Феденко , Винявського Олега .
На закінчення богослужіння Панічик Роман звернувся до всіх з словом любові і зробив заклик до покаяння.
Після закінчення богослужіння всіх присутніх запросили на спільний обід, який приготували місцеві господині.
(Шкарлатюк Н. А.)