ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ МІСІЇ

В жовтні 2017 року сім`я Аршулік з Луцька відправляється на місіонерське служіння в Бразилію терміном на 5 років.

Їхнє бачення — Українська сім’я, володіючи спільним культурним контекстом з жителями Прудентополіса, які у більшості своїй є вихідцями з України, налагоджує з ними дружні стосунки та залучає до спільної діяльності через проекти, спрямовані на дорослих, підлітків та дітей, ділиться своєю вірою у Христа, що, з Божою допомогою, приведе до утворення церкви.

Віталій Аршулік розповідає: «На даний час ми задіяні в підлітковому, молодіжному служінні церкви «Голгофа» в Луцьку.  Проводимо малі групи по вивченню Біблії для молоді, займаємось наставництвом, час від часу я проповідую.

Наш місіонерський поклик почався з моєї дружини: коли вона вперше почула про служіння іншим народам, бувши ще підлітком, відчула місіонерський поклик, якому була готова одразу віддатись. Проходили роки, а вона так і не змогла нікуди поїхати... Бог запалив цим служінням моє серце дещо згодом на одній із місіонерських конференцій. Саме на вище згаданій конференції ми вперше почули про Бразилію від чоловіка, який був там. Бог по особливому відкрив моє серце до цієї країни, хоча я раніше ніколи серйозно не задумувався над місіонерським служінням. На одній з сесії в УБТС, ми мали змогу познайомитись зі спікером, який говорив на конференції про Бразилію – Анатолієм Шміліховським. Коли ми побачились з ним наступного разу, він вперше розповів нам про проект «Українці в Бразилії» і ми почали молитись… Бог швидко дав відповідь. Настав час їхати і служити».

Дорогі брати і сестри, якщо ви хочете отримати більше інформації про сім`ю Аршуліків та підтримити фінансово їхнє служіння в Бразилії, звертайтеся за телефоном (067)6705303 (А. Шміліховський).

Пожертву можна передати в канцелярію ЛООЦЄХБ з поміткою «Для місіонерів в Бразилії».