4-х кратне свято

19 січня 2018 року у церкві Христа Спасителя, що у Львові відбулася святкова подія обласного значення. Пастор Богдан Савка (м. Стебник) у своїй проповіді зазначив, що в цей день ми святкуємо 4 свята: продовжуємо святкувати Різдво, згадуємо про хрещення Ісуса Христа, радіємо, що нові люди через прийняття водного хрещення вступають в завіт з Господом та звершуємо Вечерю Господню, яка нагадує нам, яка висока ціна була заплачена ради нашого спасіння.

Богослужіння розпочалося з привітання пастора місцевої громади Петра Савки та прославлення Господа в піснях. Брат Петро розповів присутнім про те, чому в Домі Молитви так багато гостей в цей день і звідки вони приїхали. Відкритий баптистерій наглядно давав зрозуміти, що буде головною подією на цьому богослужінні. 11 осіб з різних церков області стояли в білих одежах, очікуючи хрещення.

Перши проголосив коротку проповідь пастор Богдан Савка. Він наголосив на важливості благовістя та учнівства в помісних церквах.

Далі пастор Петро Савка звершив хрещення через занурення у воду. Опісля відбулася молитва з покладенням рук на охрещеними та привітання їх з цим визначним днем в їхньому житті. В молитві благословення взяли участь служителі тих церков, звідки були охрещені.

Слово до Спомину проголосив єпископ ЛООЦЄХБ Олександр Романюк. Також він разом з служителями П. Савкою, Г. Рясним та Р. Цюпком звершили цю заповідь, даючи можливість новим членам церкви Христової першими взяти в ній участь.

Богослужіння було дуже радісним і урочистим. Друга частина – спілкування за їжею, було не менш приємним. Брати і сестри з помісної церкви організували все на найвищому рівні, за що їм велика подяка. А вся слава Господу, який подарував такий благословенний час.