Можливість для євангелізації у вашій церкві, якою варто скористатися

Мобільна очна клініка «Ясне бачення» - один з найбільш ефективних методів євангелізації в Україні
Цей метод євангелізації включає в себе перевірку зору по таблиці за допомогою набору пробних лінз для виявлення явних відхилень короткозорості, далекозорості та астигматизму.
Перевірку проводить дипломований досвідчений медичний працівник - оптометрист. При виявленні відхилення зору пацієнтові БЕЗКОШТОВНО видаються стандартні окуляри. У більш складних випадках даються необхідні рекомендації, щоб відвідувач знав, до якого лікаря і в яку клініку йому слід звернутися.


Цілі і завдання
Зовнішня місія:
Досягнення Євангелієм кожної людини за допомогою особистого свідоцтва, роз'яснення плану спасіння, молитви за потреби людини, молитви покаяння, а так само через добрі справи, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.
Побудова особистих взаємин з невіруючими для подальшого відвідування і запрошення на служіння церкви.
Внутрішня місія: Спорядження членів помісної церкви необхідними практичними навичками особистого свідоцтва, проповіді Євангелія, служіння дарами Духа Святого, що призводить до якісного зростання помісної церкви, консолідує її і запалює на проповідь Євангелія і служіння людям!

Очна клініка і помісна церква

Очна клініка забезпечує помісну церкву необхідною документацією та обладнанням, що включає в себе: картка пацієнта, список людей на прийом до оптометристів, талон з призначеним часом для пацієнта, реклама з місцем, часом проведення акції. А також комплект пробних лінз, таблиця для перевірки зору, комплект перенесень з додатковим освітленням, великий рекламний банер і стандартні окуляри для короткозорості і далекозорості.
Помісна церква повинна забезпечити клініку приміщенням для проведення акції. Кімната повинна бути ізольованою від інших кімнат, довжина не менше 3 метрів завдовжки. Необхідна розетка, стіл для обладнання, а так само стілець для пацієнта. Важливо, щоб церква подбала про наявність християнської літератури: Нових Заповітів, брошур з інформацією про церкви, газет і т.д.
Необхідно відокремити місце для частування людей чаєм, солодощами, завдяки чому створюється гостинна, дружня атмосфера, в якій люди стають розположеними до спілкування з віруючими і прийняття Євангелія.
Очна клініка може проводитися як у приміщенні церкви, так і в будь-якому іншому приміщенні населеного пункту.
Дуже важливо, щоб церква підготувала команду служителів для проведення цього служіння:
1. Відповідальний за проведення акції (пастор, диякон або інший духовний лідер).
2. Реєстратор, завдання якого вести запис людей, видавати талони з призначеним часом для прийому відвідувачів і заповнювати картку пацієнта.
3. Євангелісти. Мінімум 3 людини, здатних розповісти зрозумілою мовою Євангеліє (4 духовних закони і ін.) А також повести людей в молитві покаяння і помолитися за їхні потреби (при їх бажанні, зрозуміло).
4. Кілька гостинних людей, які готові спілкуватися з відвідувачами за чаюванням.
5. Музична група (якщо є!).

Підготовка до проведення акції

Важливо узгодити проведення очної клініки з організаторами: призначити день і місце. Електронною поштою надсилається вся необхідна документація. За тиждень до проведення акції проводиться інформаційна робота в населеному пункті (розклеїти рекламу і роздати запрошення і ін.). Церква молиться про плідне проведенні євангелізації. Бажано постом посилити молитву.

Проведення очної клініки
Клініка починає свою роботу о 9-30, приходять перші пацієнти для реєстрації, вони отримують талон з часом на прийом і одна картка пацієнта в одні руки.
На одну людину відводиться 5 хвилин часу. Прийом першого пацієнта починається в 10-00. Перерва в роботі на обід для команди з 13-00 - 13-30. Закінчення клініки в 16-30. Клініка приймає не більше 80 осіб за один день.
Пацієнт в призначений йому час заходить на прийом до лікаря і після перевірки зору отримує окуляри. Картка пацієнта з інформацією залишається у лікаря, а пізніше віддається лідеру служіння для подальшої роботи церкви з людиною. Підготовлені євангелісти дарують кожному Новий Завіт і брошуру з лаконічною інформацією про церкву з контактами. Людині потрібно запропонувати чай і частування, щоб розположити її до себе, і засвідчити. Добре, коли в церкві є музична група, яка могла б перідично заспівати євангелізаційні пісні.
Очна клініка проводиться за фінансові кошти місії Брюса Мак Дональда і помісної церкви.
Ми раді допомогти вашій церкві досягти Євангелієм невіруючих людей у ??вашій місцевості.


Для більш детальної інформації та узгодження проведення очної клініки звертатися за телефонами:


+380953103064 - Керівник служіння Руслан Білоконь.

+380660552229- Адміністратор  Мірошниченко Ігор

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду