Конференція церков равського регіону

18 лютого 2018 року в церкві ЄХБ с. Волиця відбулася регіональна конференція на тему "Молоде покоління в служінні", в якій взяли участь, як члени місцевої громади так і представники з інших церков Равщини, а також керівники Львівського обласного об'єднання церков ЄХБ.

Першим з короткою проповіддю до присутніх звернувся Сергій Колінковський. Далі керівники Об`єднання вітали з 90-ним ювілеєм пастора Теодора Матвіїва.
Зважаючи на його великий досвід в служінні, брати запропонували ювіляру дати настанови церкві. Брат Теодор сказав багато важливих речей, однак ключовою була його настанова до співслужителів на Ниві Божій. Він наголосив: "служіння будь якого служителя починається з його сім'ї..."
Зустріч продовжилася спілкуванням по групах.
В основному залі залишилися пастори, диякони, благовісники. Керівник відділу благовістя при ЛООЦ Богдан Савка поділився з присутніми темою про те, як працювати з невіруючою молоддю, де назвав дієві способи досягнення молодих людей для Христа.
Його продовжив старший пресвітер Олександр Романюк, який у своєму виступі зробив акцент на виховання молодих служителів та наставництво...