"...Бо так годиться нам виповнити усю правду!"

День 29 липня 2018 року для Дрогобицької церкви ЄХБ був святковим і незабутнім. Двоє молодих людей разом із ще з 7-ма людьми із Першої Бориславської церкви вступали в заповіт з Господом через водне хрищення по вірі.Дійство проходило на озері біля м.Трускавець. Це вже стало хорошою традицією для двох цих церков. Розпочалось служіння із молитви і слова Божого, яке виголосив пресвітер церкви смт. Сторона Косюта Григорій. Він наголошував про важливість хрищення і не менш важливим - чути слово Бога.    Як це сьогодні актуально! Бо серед багатьох голосів що лунають, важливо почути для себе спасаюче слово Бога.

Гарно прикрашене місце хрищення і не менш чудово супроводжували  служіння оркестр і хор. Духовними гімнами проводили вони хрещаємих до води, де лунало із спасених уст і сердець -"Так!"

Та свято не закінчилося на озері. Дрогобицька церква мала і спільне служіння у Першій Бориславській церкві. Де було наставлення і побажання для хрещаємих. А тоді першими вони взяли участь у виконанні заповіді Вечері Господньої. Лунала християнська поезія, хор, все для слави Спасителя Христа. Це завдячуємо лише Йому, і що двері благодаті відкритими Він тримає, і що стукає і кличе до Свого Царства...

Основну проповідь проголосив ректор УБТС б.Ярослав Пиж. А після служіння всі гості під супровід оркестру, були запрошені на святковий, спільний обід на подвір`ї церкви. Святкування ще довго продовжувалося саме на вулиці із піснями та духовними гімнами... Бажаємо хрещаємим Божих благословень, довіри Христові і дотриматись обітниці до кінця.