МХТ «Жива вода»

З 29 липня  по 5 серпня 2018 року відбувся ХVIII заїзд МХТ «Жива вода», котрий об'єднав молодь і сімейні пари з різних куточків нашої країни. Загальною  темою табору були слова з Об'явлення 22:20 "Так, незабаром прийду! Амінь."

Головним спікером табору був Лисенко Ігор, диякон з церкви  м. Вінниця. Він впродовж заїзду викладав експозицію на книгу Об'явлення, торкаючись таких тем як: розуміння Підхоплення, розуміння судилища Христового,  розуміння весілля Ягняти, розуміння Скорботи, огляд подій книги Об'явлення. Кожного дня ми славили Бога, віддаючи Йому хвалу за все те, що Він для нас зробив та робить.
Під час табору відбулись екскурсії до фортеці Тустань, на підйомник "Захар Беркут", на озеро Журавлине, до водоспаду Кам'янка, турпохід на гору Парашка, похід за грибами.
Закінчення заїзду було особливим. Богослужіння  було завершене Господньою вечерею. Її звершували пресвітери Боржієвський Віталій і Васерук Віктор.
Завершення табору відбулося заключним словом директора Петришина Руслана. Він звернувся до присутніх словами з послання ап. Якова 5:8  "Довготерпіть же й ви, зміцніть серця ваші, бо наблизився прихід Господній!"  Ми живемо в непростий час, всі світові події підтверджують  істинність Слова Господнього про другий прихід Христа. Брат звернув увагу на важливість стану серця і підкреслив слова "зміцніть серця ваші" для чого важливо зростати в наших відносинах з Христом, зміцнятися в Слові Божому.
У всіх залишились  незабутні спогади про красу карпатської природи, спілкування під нічним небом перед вогнищем, де лунав спів, відбувалось спілкування один з одним, а також трапеза приготовлена на вогнищі. Тож, друзі, до зустрічі в майбутньому сезоні!   Чекаємо вас!

Шкарлатюк Н. А.