Регіональний дитячий з`їзд в Добротворі

Селище Добротвір відоме завдяки тепловій електростанції, також тут дуже мальовничі краєвиди річки Західний Буг.

У Добротворі є Дім Молитви, де збираються віруючі християни. Щонеділі тут проводиться гурток по вивченню Біблії з дітьми. Вже багато років відповідальна сестра Марія Полуліх разом із командою працюють з дітьми. Щороку проводяться дитячі та підліткові табори, як денні, так і стаціонарні.

У Домі Молитви щороку восени організовується дитяче регіональне служіння. У цей день сюди разом зі своїми наставниками з’їжджаються діти з різних церков, і не тільки з Кам’янка-Бузького району, але і з інших регіонів Львівської області. Перед дітьми поставлені певні завдання, тому вони з радістю і цікавістю готуються до цього дня, роблять все, щоб перемогти і завоювати головний приз – кубок і перехідний вимпел.
Так і цього року, 24 листопада, відбувся регіональний дитячий з’їзд, на який змогла приїхати 121 дитина з семи населених пунктів (Броди, Червоноград, Грабівці, Кам’янка-Бузька, Волиця, Гійче, і, власне, Добротвір). Кожна команда готувала представлення на одну із тем на вибір (Різдво, День Матері, Свято Жнив). Всі учасники старались, наставники переживали за своїх підопічних. А перемогу виборола команда з Волиці, учасники якої дуже цікаво висвітлили Біблійний закон «Що посієш – те й пожнеш». Саме їм дістався кубок-глобус і перехідний вимпел.
Команда дитячих служителів, а також вся Церква ЄХБ Добротвора вдячна Господу за можливість нести Добру Звістку дітям. Пастор Смик І. та диякон Рищак Є. завжди є підтримкою у служінні.