Виконання усієї Божої правди у Львові

19 січня у Львові, в Домі Молитви церкви Христа Спасителя відбулося святкове хрещення по вірі. 20 людей приєдналося до Божої родини та своїх помісних церков: "Христа Спасителя" (Львів), "Христа Спасителя" (Стебник), "Осанна", "Виноградна Лоза", церкви в м. Самбір та с. Волиця.

Урочистість відкрив молитвою пастор Петро Савка. Першу проповідь присвячену євангельській події  - хрещенню Ісуса Христа проголосив пастор церкви "Осанна" Дмитро Колесник. Він наголосив, що заповідь хрещення стосується всіх віруючих і є виконанням усієї правди Божої.

Далі пастор церкви Христа Спасителя Петро Савка охрестив всіх, хто готувався до цієї події в цей день. Опісля над ними була звершена молитва благословення з покладанням рук, у якій взяли участь служителі тих церков, до яких приєдналися нові члени.

Продовжив зібрання єпископ церков ЄХБ у Львівській області О. В. Романюк. Він наголосив, що кожен віруючий має привілей стати синами і дочками Божими не через власні заслуги, а завдяки тому, що Ісус Христос викупив нас для Божого царства ціною власного життя.

Новоохрищені змогли вперше стати учасниками Спомину - ще однієї Заповіді даної Ісусом Христом для церкви. Священнодію звершили пастори: О. Романюк, Б. Савка, Г. Швець, П. Савка.

Кінцеве слово привітання до нових членів Тіла Христового проголосив пастор Богдан Савка.

Святкове зібрання продовжилося спілкуванням в неформальній обстановці, за святковим столом.