Служителі церков ЄХБ Львівщини обрали нового старшого пресвітера

23 лютого в Центральній Львівській церкві ЄХБ "Дім Євангелія" відбулася обласна звітно-виборча конференція служителів. В ній взяли участь понад 100 служителів області, старший пресвітер церков Івано-Франківської області Василь Худяк та заступник голови ВСЦЄХБ В`ячеслав Нестерук.  
Зустріч розпочалася з вступного слова старшого пресвітера Олександра Васильовича Романюка та молитви.

На продовження присутні спільно славили Господа піснями, під проводом керівника музичного відділу області Сергія Якобчука і слухали проповідь старшого пресвітера церков ЄХБ Івано-Франківської області Василя Худяка.
Друга частина конференції мала діловий, звітний характер.
Далі, служителям було представлено кандидатів на голову об`єднання і проведено голосування.
Старшим пресвітером церков Львівщини було обрано Боднара Олега Никодимовича, старшого пастора церкви "Преображення" в місті Трускавець, керівника факультету "Розвиток церковних служінь" в Українській Баптистській Теологічній Семінарії. Його заступником став Савка Ярослав Васильович, пастор церкви в м. Червоноград.


Також конференцією була обрана та затверджена нова обласна пресвітерська рада та прийнято бюджет об`єднання на 2019 рік.
Підсумував конференцію та підбадьорив присутніх проповіддю Слова Божого заступник голови ВСЦЄХБ В`ячеслав Васильович Нестерук.
На завершення було звершено молитву благословення нової команди та зроблено спільне фото на пам`ять.