Табір "Жива вода"

 

В другій половині липня, а саме з 22  по 28 липня 2019 року відбувся ще один заїзд МХТ «ЖИВА ВОДА», який з молодіжного табору у минулому трансформувався вже в молодіжно – сімейний. Основним девізом табору були слова з Ісаї 45:18 «… Я Господь, і нема більше іншого Бога!». Тематичні дні заїзду були  сфокусовані на атрибутах Бога. Його всемогутності, всюдиприсутності, святості, благодаті та любові. Основним спікером табору був Сергій Колінковський  котрий зробив біблійний виклад вчення Писання про атрибути Господа. Кожного дня відбувалися спілкування в малих групах:сімейній та молодіжній.

Лідери груп - Ігор Лисенко та Віталій Мальцев наголошували на практичному значенні того, що говорить Біблія про нашого Бога і Його атрибути. На загальних зібраннях всі бажаючі могли своїми талантами прославляти Господа і чути Слово Боже. Приємним доповненням до програми були гості, котрі приїжджали і служили словом, а також участь музичного гурту "Мелодія" з Кам'янця-Подільського. Коли батьки були на сімейних групах діти мали можливість теж спілкуватись під керівництвом Лесі Панічик.
На закриття табору до присутніх звернувся з словами підбадьорення   Петришин Руслан. Він підкреслив, що такому Богу, яким Його відкриває Писання, можна і потрібно довіритися, Він гідний того, щоб Йому служити,славити і поклонятися.
В таборі як одна сім'я, зібрались брати і сестри з різних областей і куточків України, різного віку, але всіх об’єднала  Божа любов.
Під час табору присутні мали можливість побувати в урочищі Бубнище (скелі Довбуша), піднятись на гору Високий верх на підйомнику, помилуватись красою Божого творіння і  водоспаду Кам’янка, а також природою і Мертвим озером.
До зустрічі, друзі, наступного року, якщо дозволить Господь, в 20-ті роковини нашого служіння, де ми вас чекаємо. Віримо, що він буде особливим для кожного з нас.