Випуск магістрів в УБТС

31 серпня 2019 року в Українській баптистській теологічній семінарії відбувся черговий випуск. На цей раз 15-х студентів магістерської програми, які навчалися за програмою Південно-Східноі баптистської теологічної семінарії і отримали диплом магістра богослов’я міжнародного зразка від цього богословського закладу.
Для вручення дипломів випускникам, до Львова прилетів президент SEBTS д-р. Дені Ейкен та його заступник по міжнародному навчанні lд-р. Джон Юварт.

Кожен з них мав спеціальне слово настанови для нових магістрів. Також вони прийняли участь в церемонії дипломування. З коротким словом побажання-спогадів до випускників звернулися також президент УБТС д-р Ярослав Пиж та керівник магістратури Василь Новаковець. Від випускників виступав староста - Олег Несинець, який подякував всім хто зробив можливим навчання та урочистий випуск.  Найбільше вдячності в молитвах та піснях лунало на адресу Бога, який стоїть за всім цим.

Святкування відбулося в колі найближчих друзів та сімей випускників, адже ці люди теж зробили вагомий внесок у досягнені ними мети.
Ще донедавна ніхто навіть не міг уявити, що в Україні можна буде отримати диплом магістра богослов’я від американської семінарії, але сьогодні це, з Божої ласки, стало реальним в УБТС.

Щиро вітаємо старшого пресвітера ЛООЦЄХБ Олега Никодимовича Боднара із успішним закінченням магістратури! Його приклад гідний наслідування - наші церкви потребують освічених пасторів.