CМС

CМС

CМС26 березня 2011 в церкві ЄХБ м. Дрогобич відбулося регіональне молодіжне зібрання під назвою СМС (Святе молодіжне спілкування).
В спілкування прийняли участь молоді люди з церков: м. Дрогобича, м. Трускавця, м. Борислава, м. Стебника, м. Львова, с. Сторона.
Для цього зібрання була обрана досить важлива тема - «Ціль». Вся програма богослужіння була розкриттям даної теми.

Молодіжне спілкування розпочав молитвою пасторСМС помісної церкви, брат Роман Цюпко. Далі, разом з музичним гуртом «Унісон», молодь виконала чимало прекрасних пісень для слави Божої.
В час відведений для знайомства, присутні змогли обмінятися інформацією про життя молоді в кожній окремій громаді.
Молодіжний лідер Бориславського регіону, брат Богдан Савка звернувся з коротким словом-підбадьорення до молоді і закликав усіх до молитви-подяки Господу за спасіння та можливість служити Йому з молодих років.
СМСВ ході богослужіння молодь з кожної церкви мала змогу, представляючи свою громаду, прославити Господа в піснях та поетичним словом.
Головним спікером на цьому молодіжному спілкуванні виступив пастор церкви ЄХБ м. Трускавець, заступник старшого пресвітера по Львівській області, брат Олег Никодимович Боднар. Він говорив про ціль життя християнина, яка за його словами полягає в тому, щоб посвятити себе на служіння Господу ради прославлення імені Його.СМС
Після богослужіння молодь продовжила своє спілкування за солодким столом.
Р. Цюпко