Друк
PDF

Пастор Ярослав Савка розповів про тиждень благовістя в області

Був час коли ми чекали моменту проведення тижня благовістя в нашій області, а тепер прийшов час коли ми можемо подивитися на нього, як подію що відбулася. Це служіння звершувалося в 16-ти церквах. До нас приїхало 15 місіонерів зі США, 8 з яких сестри. Це в певній мірі обмежило наші плани, але, тим не менше їхня співпраця з церквами була благословенною і успішною. Була чудова нагода віч-на-віч свідчити людям про спасіння і налагоджувати з ними контакти. Деякі навіть відгукнулися на запрошення і, можливо вперше, прийшли на богослужіння в Дім Молитви.

Дуже позитивним є те, що наші гості цікавилися культурним та релігійним аспектом життя в нашій місцевості, радилися з нами про те, який підхід в благовісті буде найкращим, не вступали в полеміку на різні теми, не нав`язувавали своїх поглядів іншим. Вони робили те, для чого приїхали – звіщали Євангелію.
Що стосується церков нашої області, то їхня участь в цій справі досить вагома, проте могла б бути ще ефективнішою. Досить часто все відбувалося «в натяжку» - в останній момент приймалися потрібні рішення, із запізненням подавалися адреси людей готових до зустрічі з місіонерами і т.п.  Це ті деталі, які потрібно удосконалювати в майбутньому.
Який результат цієї праці?
За моїми даними загальна картина виглядає таким чином:
м.Червоноград: 21 зустріч, 27 – контактів, щоденні богослужіння. Тут були люди, які покаялися під час богослужінь, і такі, що молилися молитвою покаяння під час відвідин місіонерами їхньої оселі. Також звершувалася праця в м. Сокалю.
с. Стремінь: 4 зустрічі кожного дня
м. Стрий: 12 зустрічей, 4 богослужіння, 19 контактів
м. Жидачів: 20 зустрічей
м. Борислав: 23 зустрічі, 41 контакт
м. Трускавець – Дрогобич: близько 30 контактів, зустріч в реабілітаційному центрі
м. Львів. Церква «Преображення»: 40 контактів, 21 людина помолилася молитвою покаяння.
м. Винники: 3 зустрічі, 6 контактів
с. Боратин: 6 контактів
м. Броди: зустріч в лікарні; зустріч в центрі для людей, які стоять на обліку; богослужіння.
м. Кам`янка-Бузька: зустріч з великою групою людей, богослужіння.
с. Жовтанці: 5 зустрічей, 10 контактів.
с. Ясенів: богослужіння і 2 зустрічі
с. Сморжів: 1 зібрання і 1 зустріч
м. Пустомити – проводилися зустрічі.
Позитивним результатом «Крусейду» також є те, що ми познайомилися з багатьма людьми, які відкриті до нас і з  ними тепер можна встановляти тісніші взаємини, запрошувати на богослужіння, продовжувати свідчити їм.
Варто продовжувати проводити тижні благовістя в області, як за участю іноземців (це зацікавлює людей до спілкування) так і самостійно формувати спеціальні місіонерські команди. Особистий євангелизм приносить хороші результати і це найкращий спосіб виконати Велике Доручення нашого Господа.