Тематичні семінари

Повідомляю вас, що в приміщенні центральної церкви ЄХБ м. Львова «Дім Євангелія» пройдуть семінари на теми:
25.02.2020р. – фінанси церкви, облік, звітність;
27.02.2020р. – юридичний супровід в церкві;
28.02.2020р. – пожежна безпека та охорона праці.

Початок о 09.00 год. , закінчення о 18.00 год.

Внесок на обід, чай каву… 70,0 грн ( 1 день)
Запрошуються брати і сестри , які дотичні до даних служінь (пресвітер, бухгалтер, касир, відповідальні за господарську частину церкви, адміністратор церкви).

Прошу повідомити про вашу присутність до 22 лютого по тел 098 30 22 381 (Крамарчук Л.), місця обмежені.

Пасторська конференція

8 лютого пастори церков Львівської області мали можливість зібратися на спільну конференцію в церкві “Дім Євангелія».
Братерську зустріч ропочав молитвою заступник голови ЛООЦЄХБ Ярослав Васильович Савка.
Співрча група під керівництвом Сергія Якобчука повела пасторів в поклонінні та прославлені Господа.
Опісля, Ярослав Іванович Назаркевич, пастор центральної Львівської церкви закликав присутніх до вдячних молитв Господу за спасіння, за покликання до служіння.
Брати, прислухавшись до заклику, занесли свій голос до Бога в молитовних групах по троє.
Продовжуючи конференцію, старший пресвітер церков області Олег Никодимович Боднар проінформував учасників зустрічі про ключові події братства в минулому році, а також представив місію, бачення та стратегію служіння обласного об’єднання на найближче майбутнє.
Далі, голова ревізійноі комісії РО ЛООЦЄХБ Віктор Іванович Гайдучок прозвітував про фінансові справи об’єднання, та закликав братів-служителів до подальшої посвяти їхніх церков у пожертвуваннях.
Окрім цього було прийняте положення, яке регулює обрання пасторів та дияконів для помісних церков. Також брати торкнулися багатьох інших важливих для церков питань, які регулюють їхню діяльність на державному рівні.
Конференція закінчилася проповіддю старшого пресвітера та спільним Спомином про страждання і смерть Ісуса Христа.

Інтенсив з написання пісень для поклоніння

ІНТЕНСИВ З НАПИСАННЯ ПІСЕНЬ ДЛЯ ПОКЛОНІННЯ — два дні, що наповнені корисним навчанням та практикою написання пісень. Презентаціями авторських пісень. Обміном досвіду з композиторами, автографи яких будуть у тебе в блокноті та обов'язково - важливий час у спільному поклонінні.

Вже натискай на лінк реєстрації:

Інтенсив з написання пісень для поклоніння

Маєш питання? Музичний Рух "Живий Звук"
Подія відбудеться у Львові 20-21 березня

Він - моя сила

Вечір хвали і поклоніння
16 лютого о 17:00 в приміщенні церкви "Преображення" Львів, вул. Фабрична 21

Оцінімо себе Словом Божим і ...

31 січня та 1 лютого у Львові пройшла дводенна робочо-інформаційна зустріч відповідальних сестер з церков Львівської області.
Сестри з 18 церков нашої області брали активну участь у спілкуванні, де проводився аналіз служіння за 2019 рік і також обговорювалися плани на перше півріччя 2020 року.
Тема зустрічі звучала так:"Оцінімо себе Словом Божим і ..."

Рукопокладення на пасторське служіння в с. Миляво

17 листопада 2019 року в церкві с. Миляво відбулось урочисте богослужіння, на якому відбулось урочисте посвячення бр. Хруща Володимира Ігоровича на пресвітерське служіння.
Розпочав і вів служіння заступник по регіону бр. Колінковський С.М.
Протягом всього богослужіння брати і сестри місцевої церкви, гості, всі присутні насолоджувались чудовим співом та грою на музичних інструментах в виконанні струнного оркестру церкви села Волиця.
Наставлення для пресвітера дав ст.пресвітер церков ЄХБ Львівської області бр.Боднар О.Н. Разом з ним рукоположення звершили брати Савка Я.В. та Матвіїв Т.Г.
Молитву за сім’ю бр. Хруща В.І звершив бр. Колінковський С.М.
Брат Швець Григорій, пресвітер церкви с. Волиця та брат Матвіїв Теодор, який раніше звершував служіння в цій церкві привітали бр. Хруща Володимира і сказали добрі побажання.
Прощати один одному, як і Христос простив нас - про це говорив до пресвітера і членів церкви в заключній проповіді перший заступник ст. пресвітера бр. Савка Ярослав .
Після закінчення богослужіння всі присутні мали час для хорошого спілкування та обіду.

Посвячення Дому Молитви в с. Замок

10 листопада 2019 року відбулось посвячення Дому Молитви церкви ЄХБ с. Замок Жовківського району Львівської обл. Але насамперед трішки історії. В 20х роках минулого століття в Рава – Руському повіті почався євангельський рух і частина жителів с. Погарисько та с. Луцики почали їздити в м. Рава – Руська, де познайомились з тими хто вивчав і проповідував Слово Боже. Через ці контакти в 1931 році в с. Погарисько зародилась баптиська церква і перші зібрання проходили в домі брата Думича.
Люди навернулись до Господа і в 1937 р. відбулось перше хрещення. Відтоді і до цього часу брати та сестри регулярно збираються для прославлення Бога, молитов, читання Біблії, але церква не мала свого приміщення. Богослужіння проходили почергово в різних місцях в с. Луцики та с. Замок.
Декілька років тому, по милості Божій, завдяки пожертвуванням віруючих з різних місць було викуплено приміщення магазину. Це було чудо від Бога, що за такий короткий термін віруючі змогли провести реконструкцію приміщення.
В цей недільний день 10 листопада 2019 року , більш ніж 200 людей прийшло на посвячення Дому Молитви, брати та сестри з різних церков, сусіди, представники влади , пресвітери церков.
Проповідь до молитви виголосив регіональний пресвітер брат Колінковський С., який закликав церкву до вдячності Богу, далі ми почули історію церкви, яку прочитав пресвітер місцевої церкви брат Гайдучок І. Для чого існує церква, яка її основа (фундамент) говорив в проповіді старший пресвітер церков ЄХБ Львівської обл. брат Боднар О.
Потім за участю всіх присутніх пресвітерів церков була звершена молитва посвячення Богу Дому Молитви. Під час богослужіння до присутніх з словами подяки Богу, заохочення до служіння звертались пресвітера Домашовець М., Пелек В., Гайдучок В., Нестор Б., Луцик І., Матвіїв Т., Савка Я., Довганик М.. Звучали чудові пісні у виконанні молодіжного хору з церкви м. Червоноград.
Що таке Божа віра, яка її мета, про це ділився в заключній проповіді виконавчий секретар Львівського ООЦ ЄХБ брат Романюк О..
На протязі цього часу ми чули привітання голови Магерівської селищної ради Домініка П.А., спів тріо, дуету, вірші. Все служіння вів брат Савка Я. перший заступник ст. пресвітера церков ЄХБ Львівської обл..
Хочемо сказати: «Слава Богу!» за всі Його милості, які Він проявляв до місцевої церкви і всіх нас.

  • 1
  • 2