Skip to main content

Відійшов  у  вічність  пресвітер Гордейчук Ігор Борисович

Львівське обласне об'єднання  церков ЄХБ  висловлює  співчуття дружині, дітям, всій родині, Центральній церкві  ЄХБ у м.Львові через сумну  для нас всіх  звістку, відійшов  у  вічність  пресвітер,  довголітній  служитель Божий - Гордейчук Ігор Борисович.  На  протязі  багатьох  років він ніс  служіння пресвітера в Центральній церкві ЄХБ м.Львова, був членом обласної пресвітерської ради, його богобійність була для нас прикладом, його порадами користувались багато служителів та  членів церков. Віримо,  що  буде  зустріч  на  небесах.

Жіноча молитовна конференція

7 березня у Львові  відбулася жіноча молитовна конференція. У ній взяли участь сестри з 27 церков області. Це був благословенний час з'єднання у хвалі Всевишньому та роздумах над істинами Писання, а також відчуття спільності з набагато більшою кількістю жінок, які в своїх місцевостях доєднатися до Всеукраїнського Дня Молитви . Роздумували над практичною темою: "Живіть згідно покликання" і просили допомоги у Господа для такого життя.

Живіть гідно Господа

Кожного року у першу суботу березня в церквах ВСЦ ЄХБ сестри об’єднуються у молитві та спілкуванні. Наша область, в один акорд з сестрами України, підноситиме свої голоси до нашого Господа.
Тому, щиро запрошуємо сестер різного віку прийняти участь у Всеукраїнському Дні Молитви.
Будемо раді бачити вас на обласній молитовній конференції, яка відбудеться 7 березня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні центральної церкви, за адресою: м.Львів, вул. Зелена 11б. В 2020 році ми розпочинаємо широку тему на наступні 5 років і звучить вона так:«Живіть гідно Господа».
Перша тема, яка перед нами: «Живіть гідно покликання» (Ефесян 4:1). Чекаємо вас, заохочуйте одна одну, щоб бути в єднанні.
«Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.» Ефесян 2:10
Просимо привезти з собою добровільні пожертвування на діло милосердя.

Тематичні семінари

Повідомляю вас, що в приміщенні центральної церкви ЄХБ м. Львова «Дім Євангелія» пройдуть семінари на теми:
25.02.2020р. – фінанси церкви, облік, звітність;
27.02.2020р. – юридичний супровід в церкві;
28.02.2020р. – пожежна безпека та охорона праці.

Початок о 09.00 год. , закінчення о 18.00 год.

Внесок на обід, чай каву… 70,0 грн ( 1 день)
Запрошуються брати і сестри , які дотичні до даних служінь (пресвітер, бухгалтер, касир, відповідальні за господарську частину церкви, адміністратор церкви).

Прошу повідомити про вашу присутність до 22 лютого по тел 098 30 22 381 (Крамарчук Л.), місця обмежені.

Він - моя сила

Вечір хвали і поклоніння
16 лютого о 17:00 в приміщенні церкви "Преображення" Львів, вул. Фабрична 21

Пасторська конференція

8 лютого пастори церков Львівської області мали можливість зібратися на спільну конференцію в церкві “Дім Євангелія».
Братерську зустріч ропочав молитвою заступник голови ЛООЦЄХБ Ярослав Васильович Савка.
Співрча група під керівництвом Сергія Якобчука повела пасторів в поклонінні та прославлені Господа.
Опісля, Ярослав Іванович Назаркевич, пастор центральної Львівської церкви закликав присутніх до вдячних молитв Господу за спасіння, за покликання до служіння.
Брати, прислухавшись до заклику, занесли свій голос до Бога в молитовних групах по троє.
Продовжуючи конференцію, старший пресвітер церков області Олег Никодимович Боднар проінформував учасників зустрічі про ключові події братства в минулому році, а також представив місію, бачення та стратегію служіння обласного об’єднання на найближче майбутнє.
Далі, голова ревізійноі комісії РО ЛООЦЄХБ Віктор Іванович Гайдучок прозвітував про фінансові справи об’єднання, та закликав братів-служителів до подальшої посвяти їхніх церков у пожертвуваннях.
Окрім цього було прийняте положення, яке регулює обрання пасторів та дияконів для помісних церков. Також брати торкнулися багатьох інших важливих для церков питань, які регулюють їхню діяльність на державному рівні.
Конференція закінчилася проповіддю старшого пресвітера та спільним Спомином про страждання і смерть Ісуса Христа.

Оцінімо себе Словом Божим і ...

31 січня та 1 лютого у Львові пройшла дводенна робочо-інформаційна зустріч відповідальних сестер з церков Львівської області.
Сестри з 18 церков нашої області брали активну участь у спілкуванні, де проводився аналіз служіння за 2019 рік і також обговорювалися плани на перше півріччя 2020 року.
Тема зустрічі звучала так:"Оцінімо себе Словом Божим і ..."

Інтенсив з написання пісень для поклоніння

ІНТЕНСИВ З НАПИСАННЯ ПІСЕНЬ ДЛЯ ПОКЛОНІННЯ — два дні, що наповнені корисним навчанням та практикою написання пісень. Презентаціями авторських пісень. Обміном досвіду з композиторами, автографи яких будуть у тебе в блокноті та обов'язково - важливий час у спільному поклонінні.

Вже натискай на лінк реєстрації:

Інтенсив з написання пісень для поклоніння

Маєш питання? Музичний Рух "Живий Звук"
Подія відбудеться у Львові 20-21 березня