Перейти к содержимому

Жертва хвали

«Отож, завжди приносьмо Богові жертву хвали, цебто плід уст, що Ім'я Його славлять» Євр 13:15).
Ідея жертви в Біблії зустрічається дуже часто. Велика частина книги Левит присвячена саме цій темі. Бог впродовж довгого часу вимагав принесення жертви для покриття людського гріха. Для умилостивлення Його святості мусила пролитися кров невинної тварини.
Коли Ісус Христос помер на хресті за наші гріхи 2000 років назад, Він умилостивив святість Божу. Він задовольнив Божу справедливість. Кров, принесена в жертву на Голгофі, стала останньою жертвою за людські гріхи.

Подробнее: Жертва хвали

Поезія Євстафія Дідуха

Євстафій Дідух народився в Україні, в селі Пісків Костопільського р-ну Рівненської обл., 10-го листопада 1942 року. З молодих років писав вірші, переважно російською мовою. Після служби в армії прийняв водне хрещення і став членом Костопільської Церкви ЄХБ. В 1965 році одружився із сестрою по вірі Ганною Кошель. В Костополі в них народилося троє дітей. В 1981 році сім`я виїхала до Естонії, а вже звідти — до Америки. В Америці вони приєдналися до Української Церкви в м. Філадельфія. Тут Євстафій Дідух почав писати багато віршів українською мовою, які були видані окремою книгою під назвою «Пливуть роки».
Нижче подаємо найновішу поезію Євстафія Дідуха, яка появилася на світ після видання книги.

Подробнее: Поезія Євстафія Дідуха

7 способів відчути себе задоволеним?

Багато людей вважають, що для того аби відчувати себе задоволеним потрібні: багатство, слава, влада, хороша освіта, престижна робота, кохана людина, гарний відпочинок… Це досить високі стандарти, які мало кому доступні. Та хіба тільки перераховані блага є причиною для задоволення? На щастя існує альтернатива. Є набагато простіші способи через які приходить це прекрасне почуття.

Подробнее: 7 способів відчути себе задоволеним?

Спогади про Л. Жабка-Потаповича

Дочка пастора БОГУСЛАВА ЖАБКО-ПОТАПОВИЧ (БАСС) розповідає:
Восьмого листопада 2012 року минуло 37 років від того дня, як Господь на 86-му році життя, відкликав у вічність мого батька. Переглядаючи залишені ним папери та згадуючи минуле, я усвідомлюю, що на декількох аркушів паперу неможливо помістити історію про довге та насичене подіями життя людини, яка понад п’ятдесят років віддавала всю глибінь своєї істоти, свого буття на постійну службу насамперед Господу, а потім своєму народові.

Подробнее: Спогади про Л. Жабка-Потаповича

Як проповідувати, щоб люди слухали?

Основним і невід’ємним елементом наших церковних богослужінь є проповідь Слова Божого.
За визначенням окремих підручників з гомілетики, проповідь – це передача біблійних істин у силі Духа Святого.
Люди приходять в церкву саме для того, щоб у спільності зі своїми братами і сестрами по вірі слухати послання самого Бога, яке він передає їм через уста проповідників, ведених Духом Святим. Хочеться почути відповіді на насущні питання, отримати підбадьорення, наситити свою безсмертну душу духовною поживою…

Подробнее: Як проповідувати, щоб люди слухали?